Od začátku jsme poslali na dobré účely již


Na aktuální projekty vybráno

40000


10.03.2020

Oliverku, to zvládneme!
Maxíku, gratulujeme!  OLIVERKU TEĎ POMŮŽEME TOBĚ...

Jak jistě víte, na Maxíka se povedla vybrat celá částka. To je skvělé. Jenomže kromě Maxíka jsou tady i další děti a mezi nimi je i Oliverek.

A to nemůžeme nechat bez povšimnutí. Navíc, když máme tak skvělé partnery jako je Stock kanalizace. Po dnešku máme "pražáky" zase o kousek radši. Bez jediného zaváhání přispěli na Oliverkovy cesty s SMA 25.000 Kč. Stejně tak přistupují ke své práci. Ihned, bez váhání a se skvělým výsledkem. Stojí za to mrknout co dělají...koukněte www.stock-kanalizace.cz.

Panečku, tak to klobouk dolů. A my přidáme 5.000 Kč. Posíláme tedy celkově 30.000 Kč tomuto dalšímu malému superhrdinovi. Nedej se náš kamaráde, taky to vybojujeme

Žádný projekt pro nás není ztracený a žádná pomoc není zbytečná. Jednoduše to nemůžeme nechat jen tak být. Stejně jak jsme začínali u Maxíka, když měl necelý milion a potřeboval dalších 49. A přece to dopadlo. A my nikdy nepřestaneme věřit.


JDETE DO TOHO S NÁMI? Zkusíte zítra vynechat třeba jednu kávu? Nějakou sladkost, nebo jinou drobnost? A ušetřené peníze pošlete nebojácnému Oliverkovi? Ano? Tak to klobouk dolů i před Vámi. Maxík drtivou většinu vysbíral právě díky takovým jako jste Vy.... hodní lidé se srdcem na pravém místě.

Jak můžete pomoci?
https://www.nadejeprooliho.cz/jak-muzete-pomoci

Tak jdeme do toho.... a stejně jako minule, věříme, že to bude veliké.

Děkujeme vám.

#Kaiserman
ambasador nadačního fondu

#SdilejteKomentujtePomahejte #NasHrdinaOliverek #PomocProOliverka
    Každý jeden z nás může pomoci!