Od začátku jsme poslali na dobré účely již


Na aktuální projekty vybráno

40000


blog - nahlédněte pod pokličku • Historický první double jsme rozhodli ve 4. výzvě. Reakcí bylo tolik, že by bylo sobecké vybrat pouze jeden projekt. Ve finále se utkali Útulek Kopčany a Feliti kastruje. Nemohli jsme jinak, než poslat peníze oběma.
  25. 10. 2019
 • Vážení přátelé, dnes trošku vážněji, ale o to krásněji. Přišel nám vzkaz od seniorů z Domova Seniorů v Černé Hoře. A ten nás zahřal na srdci. Opravdu.
  14. 10. 2019
 • Máme za sebou 3 projekty. Poslali jsme již 121.799,99 Kč a to pomáháme bratru necelé tři měsíce. Bylo by dobré trošku osvětlit financování takových projektů. Ale nebojte, nebude to nadlouho zatím :) Víceméně je to v naší režii a pár náhodných a skvělých lidí, které tímto zdravíme.
  2. 10. 2019
 • Jak jsme řekli, tak jsme udělali. Druhé kolo bylo tématicky věnováno přírodě. Popravdě, trošku jsme trnuli, co na nás vymyslíte. Přeci jenom příroda je velmi široký pojem. Ne nebudeme vás dlouho napínat, opět jste nás překvapili. Vyhrál Les psích duší. Už z toho názvu nás mrazilo. Ovšem celý projekt...
  20. 8. 2019
 • Bylo by bláhové nezkusit pro start sociální média a mezi nimi nejpovolanější Facebook. Bez propagace to ale nešlo, takže jsme spustili kampaň. A co se stalo? Přesně to co jsme očekávali... našli jsme ty správné lidi se správnými tipy pro naši pomoc. Člověk se někdy až diví jaké jsou možnosti o...
  3. 7. 2019
 • Psal se leden roku 2019 a na marketingové oddělení přišel od jednatelů společnosti Kaiser servis pana Radima Opluštila a Milana Gažího prozatím velmi smělý dotaz: “Chtěli bychom něco vrátit společnosti, ale opravdu potřebným lidem, projektům a událostem, najdeme nějaké zajímavé a dlouhodobé řešení”?
  20. 6. 2019

    Každý jeden z nás může pomoci!