Od začátku jsme poslali na dobré účely již


Na aktuální projekty vybráno

40000


malý fond. velké ambice

Neumíme moc psát obchodní texty. Stejně tak neumíme popsat pocity s jakými jsme Kaisermanův nadační fond založili. Přesto se o to pokusíme.

Tento fond založila naše firma Kaiser servis spol. s r.o. z Brna. Daří se nám. A cítíme nutnost přenést část našeho úspěchu ostatním. A už nám nestačí lokální sponzoring. Naším ambasadorem je Kaiserman. Hrdina, dobrák, filantrop.

Chceme rozdávat radost. A necháme si poradit kterým směrem se máme vydat. Prozatím to moc neumíme, ale kde je vůle, je i cesta.

Začali jsme u sebe. Za každou tunu odvezeného odpadu posíláme do fondu 1 Kč. Je to málo? Ještě než jsme oficiálně začali máme přes 100.000 Kč. A chceme se o ně podělit.Zda to bude na seniory, nemocné, zvířátka, děti, zájmový kroužek, nebo maminku samoživitelku určíte vy.
Každý projekt vybereme z vašich návrhů a každý projekt můžete ovlivnit svým hlasem na našem Facebooku.

Naším jediným cílem je pomoc. Nefalšovaná, transparentní a opravdová.

Pokud chcete, můžete také pomoct. Máme transparentní účet. Vše do poslední koruny rozdáme. Veškeré náklady spojené s činností fondu bereme na sebe.

Pokud jste dočetli až sem, nejspíše jste pochopili o co nám jde. A budeme rádi, když se stanete dalším Kaisermanovým pomocníkem. A pokud ne, stejně děkujeme i za případné sdílení a šíření dále.

Mějte krásný den a držte nám palce. Budeme se snažit poslat tento krásný den dále.

Radim Opluštil a Milan Gaží
jednatelé společnosti Kaiser servis spol. s r.o.


Kaisermanův nadační fond
Trnkova 3052/137, Líšeň, 628 00 Brno
IČO: 08161909

tel. 800 888 248

Zodpovědná osoba: Radim OpluštilSpisová značka: N 713 vedená u Krajského soudu v Brně

Den zápisu: 15. května 2019    Každý jeden z nás může pomoci!