Od začátku jsme poslali na dobré účely již


Na aktuální projekty vybráno

40000


prečo nie? pomáháme i slovenskému útulkuútulek kopčany

Taky jsme si prvně říkali ... hmm, hmm, teprve začínáme a už budeme podporovat projekty na Slovensku? Nebude lidem vadit, že nepomáháme tady?

Na tohle máme 2 zásadní odpovědi:

1. Pejsci a kočičky za to nemůžou kde se narodili, jaké páníčky dostali a jak s nimi bude zachováno. Dokonce ani nerozumí lidské řeči. Je jim jedno, jestli žijí tady, nebo v zahraničí. Prostě to tak mají. A bylo by pošetilé a sobecké do toho vnášet jakoukoliv "sympatii" ať už regionální, náboženskou, nebo jakoukoliv jinou. Skoro bychom chtěli říct, že nám je to jedno. Ale není. A právě proto jsme se rozhodli, že tento projekt podpoříme.

2. My jsme projekt podpořili, ale právě lidé jej svobodně vybrali. Tento projekt vyhrál drtivě ve veřejném hlasování na Facebooku. A nám to opravdu nevadí. Právě my jsme ti, co jdou do projektů, které nejsou moc známé, nemají takovou podporu, nebo nejsou vidět. A my dále neselektujeme. Prostě pomůžeme.

Věřte, že Útulek Kopčany je příkladem lidské dobroty a odhodlání. I přes "bojové" podmínky stále bojují. Za každého pejska a za každou kočičku.

Chcete o nich vědět více? Nebo je podpořit? Přispějte přímo na této stránce, nebo se mrkněte na jejich FB: https://www.facebook.com/utulekkopcany/    Každý jeden z nás může pomoci!