Od začátku jsme poslali na dobré účely již


Na aktuální projekty vybráno

40000


5 závodních speciálů pro dědečky a babičkyDomov pro seniory Černá Hora, p.o.

Nebudeme je litovat. Oni to nechtějí. Chtějí žít, radovat se a užívat si.

Poprvé jsme vybrali projekt sami. Bohužel reakce na seniory nebyla tak žhavá jako na zvířátka. Smutné, ale nás to nezastaví a snad to alespoň bude do budoucna k zamyšlení. Vždyť jsou to oni, díky komu jsme tady.

A proto na to půjdeme od lesa :). Pořídili jsme jim 5 nových mobilních speciálů ze stáje společnosti SIVAK za cenu 34 450 Kč vč. DPH.

A závody jako zamlada můžou začít. To že jste senior, ještě neznamená, že musíte být pomalý a že už život jen tak dožíváte. Tohle teda ne.


Chodník, silnice, offroad a možná i dálnice :)

Těchhle 5 speciálů oplývá okázalou elegancí se špetkou dravého ducha. Přesně takové, jako naši senioři potřebují. Je to sice pohon 2x2, ale i tak umí být pěkně obratné v lehkém terénu. Spotřeba a emise jsou snem Evropské Unie.. naprostá nula.

Taaaakže, těchto 5 nedočkavých vozíků jsme zakoupili a doručíme do Domova pro seniory v Černé Hoře, kde už se na ně těší.

Pokud bydlíte poblíž, tak se mějte na pozoru. Přednost zprava a vždy se rozhlédnout. Neručíme, za rušení nočního klidu svištěním nízkoprofilových pneumatik.

Přesně takhle by to chtěli. Zábavně a vtipně, rozhodně ne lítostivě a zasmušile.

Přejeme jim kilometry radosti a zábavy. A kdyby se někdy chtěli odhodlat k dálkovému výjezdu, rádi je uvidíme u nás v Brně. Kdykoliv.

Pokud chcete také pomoct, tak můžete. Nenutíme, ale informujeme. Vše na www.kaiserman.cz

Děkuji a závodům zdar. Obzvláště těm veteránským :)

Kaiserman
ambasador nadačního fondu

    Každý jeden z nás může pomoci!